Çilek Mobilya’dan Yeni Sezon Genç Odası

genc-odasi (8)

Çilek mobilyadan çok şık twinkle genç odası anahtarı cebinde tabiri itibari ile birlikte sunulan bu gençlere yönelik takımlarımızda gizemi içinde yatmaktadır. Artık eski odamdan sıkıldım yenilik arıyorum diyen gençler için yeni twinkle genç odası takımlarını tercih ediyoruz. Özellikle klasik tarzın modern tarza uyarlandığı ayaklarında ise barok tarzı göze çarpan özelliği yanında her renk dekorasyona uygunluğu ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Çilek mobilya çok şık twinkle genç odası ile yaşıyorsanız sanki evin bütün merkezi burada gibi hissedecek ve beyaz rengin kendine verdiği özel tasarımı ile dekorasyonda kullanacağınız bütün aksesuarlar taşlar yerine oturur gibi oturacaktır.

Dekoratif ve estetik formaları ile rahat ve keyifli anlar geçirebileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da neşeli ve güzel günler geçirecek onları odanızda ağırlamanın keyfine doyum olmayacağının farkına varacaksınız. İşlevsel olarak tasarlanan aynı zamanda tesadüfler sonucu değil siz gençlerin ihtiyaçları sonucu ortaya çıkan bu harika genç odası takımlarını yakından görmeniz için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Çilek mobilya çok şık twinkle genç odası takımları siz gençlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak tarzda komidin, yatak, yatak başlığı, şifonyer, çalışma masası, kitaplık, üç kapılı  gardırob’dan oluşmaktadır.

genc-odasi (6)

genç odası, genç odası modelleri, çilek mobilya, genç odası fiyatları, ucuz genç odası, modern genç odası, en güzel genç odası

Yorum Yaz

− 4 = 1