Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri

Aniden geldi çattı sonbahar ve kuru yapraklar her yanı sardı. Kimi sarı, kimi kırmızı, kimi de kahverengiye döndü. Çınar yaprakları favorimiz; uzun süre deforme olmadan, buruşmadan kalabiliyor. Doğadaki diğer yaprakları gözlemleyin, kıvrılmayan, buruşmayanları toplayıp sofrada, hediye paketlerinde kullanın!

Yapacağınız şık hediye paketlerini, güzel bir yaprakla tamamlayabilirsiniz. Yeterince büyük bir yapraksa, üzerine ucu çok sert olmayan bir kalemle, yaprağı delmeden iyi dileklerinizi de yazabilirsiniz.

Davet sofralarında yaprakları çok farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Şişe kılıfı gibi, şişelerin etiket kısmını kaplayacak şekilde yapıştırabilir, bardaklara altlık olarak da değerlendirebilirsiniz.

Yaprakları doğal haliyle bırakabilir, bazılarının üstünü boyayarak farklılaştırabilirsiniz. Sofra düzenlemelerine çok şey katacak bu yaprakların üzerine isim yazarak sofrada yer belirlemeyi de sağlayabilirsiniz.

Ev sahipleri yemek masanın ayaklarını ikinci el olarak almışlar. Üzerine pleksiglas kestirmişler. Puf ev sahibinin anneannesinden kalma; İMÇ’den alınan kumaşla yenilenmiş. Sandalyeler yine eskicilerden toplanmış. Yemek masasının altındaki halı, IKEA’dan alınmış. Sarkıt aydınlatmanın parçalarını Karaköy’den toplayıp, Serkan Keskintürk bizzat birleştirmiş.

Duvardaki polaroid fotoğraflar Yasemin Keskintürk’e ait. Hollanda’da fotoğraf akademisinden mezun erkek kardeşine pek çok çekiminde yardım eden ve fotoğrafa bu şekilde merak salan ev sahibi, bu tutkusunu dekorasyonun bir parçasına dönüştürmüş. Kırmızı lambader, Mudo Concept’ten.

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _2.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _7.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _1.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _10.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _6.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _3.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _0.jpg

Çınar Yaprakları ile Dekoratif Örnekleri _5.jpg

Yorum Yaz

35 − 27 =