Çocuk odası duvar renkleri 2014

Çocukların yaşadıkları alanları güzelleştirmek anne ve babalara düşmektedir. Onların kaldıkları odaların dizaynı ve yoğun olarak vakit geçirdikleri alanların renk uyumları göz yormayan cinsten olmalıdırlar. Bu yüzden çocuk odası duvar renklerinin oldukça canlı renkler de ve huzur veren renklerde olması gerekir. Erkek çocuk odası duvar rengi mavi ve açık bulut mavisi renginde olması gerekir. Ancak bu duvarlar mini desenlerle de süslenmelidir.

Çocuk odası duvar renkleri yeni sezon da farklı figürleri içinde bulunduruyor. Kız çocukları için çiçek ve bebek desenleri erkek çocuklar için ise daha çok deniz gemi ve gökyüzü desenli duvar renkleri tercih ediliyor. Onlara oyun gibi gelecek hayal güçlerini kuvvetlendirecek bir çok çeşit bulunmaktadır.

2014 çocuk duvar renkleri seçiminde kız çocukları bebek yada melek figürlerini daha sık kullanıyor. Ancak erkek çocukları ise daha çok gökyüzü renkleri ve desenleri ile yıldızlar ve ay figürünü tercih etmektedir. Deniz altı hayali olan erkek çocukları duvarlara birçok balık ve deniz altı canlılarının bulunduğu resimli duvar renklerini tercih ediyor.

Çocuk odası duvar renkleri 2014 ResimleriYorum Yaz

+ 73 = 77