CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR

Göz alıcı ve farklı mimari tasarımıyla adımınızı attığınız ilk An’dan itibaren farkı hissedeceğiniz Cornelia Diamond Golf Resort Spa; eşsiz doğal güzellikler içinde, sizi şımartmaya odaklı konfor ve lüks hizmetiyle öne çıkıyor.

Antalya Belek’dc konumlanan Cornelia Diamond Golf Resort Spa, mavinin yeşille buluştuğu, çam ağaçlarının çevrelediği benzersiz bir doğal atmosfer içinde, tamamen lüks ve hizınet odaklı kusursuz ev sahipliği sunuyor. 12 bin m2 havuz uzunluğu ile deniz keyfini havuzda da yaşatan Cornelia Diamond SPA merkezi, çocuk parkı, birbirinden iddialı mönüler ve dünya mutlaklarından tarifsiz lezzetler sunan, dokuz A La Carte Restoranı, Niek Faldo i mzalı Cornelia Golf Sahası ile liiks, elegan ve şımartan bir konfor bulacaksınız. Üst üste iki yıl, turizmin oscarları olarak kabul edilen WoldTravel Awards’da“Dünyanın lin Donanımlı ve “Avrupa’nın lin Lııks Oteli ödülünün sahibi. Çeşitli süitleriyle farklı alternatifler sunan Cornelia Diamond’da direk bahçeye açılan ve terasılı dört kişilik bahçe aile odaları ve terastan direk havuza girebileceğiniz havuz ve bahçe manzaralı göl aile odaları, özellikle kalabalık aile ve arkadaş gruplarının tercih ettiği odalar arasında yer alıyor. Ayrıca 33 Villadan oluşan Azure Villalarının havuzu, deniz suyu ile havuzdeniz keyfini bir arada sunuyor. Cornelia De Luxe Resort ve Cornelia Diamond misafirleri Cornelia Golf Clııb’un sunduğu hizmetlerden indirimli olarak faydalanabiliyor. Gün boyu, 0217 yaş arası çocuklara hizmet veren, eğilimli otel görevlilerinin kontrolünde çocuk kulübünde hem eğitici hem de öğretici etkinliklere katılan çocuklar için mini Luna Park, su kaydırakları bulunmaktadır.

CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_0.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_4.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_1.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_9.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_2.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_8.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_11.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_6.jpgCORNELIA DIAMOND GOLF RESORT SPA SiZE KONFOR VE LÜKS SUNUYOR_10.jpg

Yorum Yaz