Dekorasyon Fikirleri

Doğala özdeş kolay dekorasyon fikirleri için birkaç örnek verelim. İnsan trafiğinin yoğun olduğu salon ve oturma odalarında kullanılan yaprak şeklinde lazer kesimli vinli halılar ya da örme kilimler, yine yaprak şeklinde kesilmiş aynalar bakır doğaya göndermeler yaparak dekorasyonu tamamlayacak. Floral desenler hayat kurtarır. Motivasyonu arttırmak için ve dört mevsim boyunca huzurlu bir ev yaşamı için ev tekstilleri, çerçeveler ve sofra aksesuarlarında farklı çiçekli seçenekleriniz her zaman için mevcut olarak yerini korusun.

Doğada olduğu gibi her evde de fotosentez de şarttır. Yaz kış demeden ton sur ton perspektifler yaratmak için yeşil imdada yetişir. Gri, mor, ve iddialı olsa da sarı gibi kombinasyonlara yönelmekte de fayda vardır. Beyaz ise her zaman masalsı bir atmosfer yaratmak için kullanılmaktadır. Mutfak ve banyo gibi ıslak mekanlarda oluşabilecek her türlü istenmeyen koku için tütsüler, kokulu mumlar, oda kokuları ve taze bahar çiçekleri ile farklı algıları da harekete geçirmeliyiz.

Ve elbette kolay dekorasyon fikirleri kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Ama kolay dekorasyon fikirleri için uzman yardımı almak her zaman sizlere yardımcı oalcaktır.

dekorasyon, mobilya, dekorasyon fikirleri

Yorum Yaz

63 − = 62