Dekorasyon Fikrileri 2014

Dekorasyon Fikrileri 2014

Dekorasyonda moda olan renk ikilileri arasında mor ve turkuaz uyumlu ve şık dekorasyonlarda karşınıza çıkıyor. Zenginliği ve huzuru yansıtan bu iki renk bir araya geldiğinde renk patlaması yaşanabiliyor. Bu mertebede renklerin kullanım yoğunluklarına bağlı olarak bu tesiri kontrol edebilirsiniz. Değişik renkleri de araya ilave ederek değişik dekorasyon tarzları oluşturmanız da bu iki renk ile olası olacaktır.
Dekorasyonda mor ve turkuaz genel olarak aksesuarlarda seçenek edilerek ana bir rengin üzerinde kullanılmaktadır. Duvar gibi odanın heryerine hakim olacak bir alanda bu renkleri kullandığınızda yoğun bir renk ile karşılaşabilirsiniz. Kullanım yeri ve emeline göre seçenek edeceğiniz mor ve turkuaz renkler sıradışı mekanlar yaratmanın da anahtarı olacaklardır.
En sade kullanımını beyaz renk ile dekore edilmiş bir odada yastık, perde ve örtü gibi eşyalarda bu renkleri kullanarak ele geçirebilirsiniz. Turkuaz ve mor yastıklar, koltuk şalı, birkaç obje ihtiyaç duyulan tesiri yaratmanızı fazlasıyla sağlayacaktır.

Dekorasyon Fikrileri 2014 ResimleriYorum Yaz

1 + 5 =