Dekorasyon Önerileri

dekorasyon-onerileri (1)

Evimiz sadece başımızı soktuğumuz, sığındığımız yerler değildir. En güzel zamanlarımızı da en kötü günlerimizi geçirdiğimiz bazen kimseye söyleyemediğimiz sırlarımıza ortaklık eden yerlerdir. Bu nedenle evimiz bizim her şeyimizdir. En güzel, en yeni mobilyalar bizim evimizde olsun isteriz. Yani dekorasyon isteriz. Peki nasıl dekore etmeliyiz evimizi?

Dekorasyon yaparken beyaz mobilyalar alarak küçük renk dokunuşlarıyla salonumuzu dekore edebiliriz. Eskitilmiş mobilyaları kullanarak yeniyle eskiyi sentezleyebiliriz. Çok pahalı dekoratif eşyalar almamıza gerek yok mesela eskimiş kitaplığımızı boya ve vernik kullanarak daha kullanır hale getirebiliriz.

Boş kavanozların içine mobilyalarımıza uygun çiçekler koyarak odamıza veya mutfağımıza renk verebiliriz. Kullanmadığımız mutfak aparatlarıyla saatimize daha farklı ve renkli bir görünüm vermiş oluruz.

Salonlarımızda kullanacağımız geometrik tablolar sayesinde odaya derinlik katmış oluruz. Aydınlatmalarda çok önemli dekorasyon araçları olarak kullanılabilir. Koltuklara renkli minderler veya yastıklar kullanılarak hem şirinlik katılabilir hem de daha konforlu bir kullanım sağlamış oluruz. Görüldüğü gibi çok para harcamadan hem şık hem modern bir dekorasyon yapmış oluruz.

dekorasyon-onerileri (13)

ev dekorasyon, dekorasyon önerileri, dekorasyon, dekorasyon fikirleri, salon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu

Yorumlar

  1. My LIFE 05 Aralık 2013

Yorum Yaz

45 − = 35