Dekoratif Ahşap Orta Sehpa Modelleri

dekoratif-ahsap-sehpa-modelleri (13)

Bir oturma odasının dekorasyonu tamamlayan parçalardan biri de dekoratif ahşap orta sehpa modelleri oluyor. Orta sehpalar sadece bir dekorasyon malzemesi değil aynı zamanda oturma odalarının vazgeçilmez parçalarından biri. Çeşitli modelleri, trend renkleri ve oturma odalarınızın alanına göre seçebileceğiniz boyut seçenekleriyle dekoratif ahşap orta sehpa modelleri 2015 tasarımları ünlü mobilya tasarımcılarının koleksiyonlarında yerlerini aldı.

Ahşap orta sehpa modelleri dekoratif detaylarıyla evinizin dekoruyla bütünleşebiliyor ve bu da misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak bir görüntü oluyor. Orta sehpaların dekorasyon dışında pek çok avantajı bulunmaktadır. Örneğin televizyon izlerken dekoratif ahşap orta sehpa modelleri üzerine çayınızı çerezinizi koyarak rahatça keyif yapabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlamak da orta sehpalar sayesinde artık daha kolay olacak. Büyük bir salonda yemek masasında oturmaktansa oturma odalarınızda dekoratif ahşap orta sehpa modelleri etrafında yapacağınız sohbet ve ikramlarla daha samimi bir hava yaratmış olacaksınız. Ancak orta sehpaların tümü kullanım amaçlı tasarlanmayabilir. Sadece dekorasyon amacıyla kullanılan modeller de mevcut.

2015 dekoratif ahşap orta sehpa modelleri çok kullanışlı ve bir o kadar da dekoratif görünmektedir. Aksesuar olarak kullanabileceğiniz şık sehpalar üzerine koyacağınız minik aksesuar ve dekorasyon malzemeleriyle oturma odanızın dekorunun bir parçası olabilir. Klasik ahşap orta sehpa modelleri oymalı el işçiliğiyle otantik bir görünüm ve zengin bir duruşa sahip. Klasik mobilyalara olan hayranlığınızı bu sehpalarla tamamlayabilirsiniz. Bu tarz sehpalardan sıkıldıysanız ve oturma odanızda modern bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız dekoratif modern orta sehpa modelleri tercih etmelisiniz. Bu modeller son yılların en gözde orta sehpalarıdır.

Küçük bir oturma odasına sahipseniz ve klasikleşen görüntüyü biraz olsun değiştirmek istiyorsanız dekoratif ahşap orta sehpa modelleri kullanabilirsiniz. Çeşitli büyüklüklerde tasarlanan sehpalardan evinizin kullanım alanına uygun olarak seçeceğiniz sehpa hem kullanışlı hem de dekoratif olduğu için yerden tasarruf sağlarken ortamı da güzelleştirmiş olursunuz.

Dekoratif ahşap orta sehpa fiyatları ise mobilya markasına ve modelin boyutuna göre değişmektedir. Fonksiyonel ve aynı zamanda odanıza şıklık katacak bir orta sehpanın fiyatı ortalama olarak 413,00 liradan başlamaktadır. Modelin detayları arttıkça fiyat da değişebilir.

Dekoratif Ahşap Orta Sehpa Modelleri ResimleriYorum Yaz

− 9 = 1