Dekoratif Balkon Saksıları

Birinin kafasında bir fikir uyandırmaktan ziyade ciddi bir kazaya yol açmak istemiyorsanız balkon saksılarının sağlam bir zeminde ve en küçük harekette devrilmeyen şekilde yerleştirilmesine özen gösterin. Dekoratif balkon saksı modelleri arasında hem görsel açıdan tatmin edici hem de sağlamlık bakımından dış hava koşullarına dayanıklı birçok ürün bulabilirsiniz.

Eskiden annelerimizin ve hatta kırsal kesimde yaşayan büyüklerin kullandığı saksılar para ile satın alınmak yerine aklınıza gelebilecek, hayal gücünüzü tetikleyebilecek her objeden elde edilebiliyordu. Eski bir ayakkabı, teneke kutu ve yoğurt kapları kolaylıkla saksı haline getirilebiliyordu. Artık piyasada birçok çeşitlerini bulabileceğiniz saksı modelleri de eskiye bir selam niteliğinde esprili ve komik formlarda karşımıza çıkıyor.

Balkon demirlerine takılan, balkon pencerelerinin denizliklerinde kullanılan ve bazen de büyük ebatlarda olanları balkon zemininde komşulara göz kırpan balkon saksılıklarının renk renk olması adettendir. İster ev dekorasyonunun bir uzantısı olarak aynı stilin devamı ister bambaşka bir tarzın yansıması olsun balkon saksılıkları ve içindeki rengarenk çiçekler ile kendi bahçenizi yaratmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dekoratif Balkon Saksıları ResimleriYorum Yaz

6 + 1 =