Boy Ayna Modelleri 2015

dekoratif boy aynasi 2015 modelleri

Tarihte  aynanın yeri başkadır , Masallarda  yeri olduğu gibi ,  eski  insanlar içinde önemi çok büyüktür. Günümüzde ,  Dekoratif  boy aynası  modelleri ile  mekana ,  ihtiyaca ve zevke göre  değişik etkiler vermek mümkündür. Her giyim odasında mutlaka bir boy aynasına ihtiyaç duyulur .Seçerken  nelere dikkat edeceğimiz  önemlidir.

Mesela modern tarzı seviyorsanız metalik hatlı  bir  dekoratif boy aynası kullanmalısınız . Tarzınız Mistik mekanlar  ise  boy aynanızın çerçevesi etnik desenler ile süslü olmalı ve aynanın yanında da çiçekler ile süslü bir vazo bulundurmalısınız .Dekoratif boy aynası modelleri bakıyorsanız ve  doğayı ormanı seviyorsanız  rustik  tarzda bir ayna tercih etmelisiniz çünkü  hem dayanıklılığı  hemdenaturalliği ile göz dolduracaktır.  Eğer   eskitme mobilyalı  bir mekanda kullanacaksanız  ince çizim desenli  ferforje  aynalar en uygunu olacaktır.

Marjinallikten hoşlanıyorsanız ve duvarınız müsait ise  minimal aynalardan  büyük bir dekoratif boy aynası yaparak  modelinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. İstediğiniz dekoratif boy aynası modellerini  Özel sipariş vererek yaptırabileceğiniz gibi , dekorasyon mağazalarında da bulabilirsiniz .

Boy Ayna Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz

− 1 = 5