Dekoratif Cam Mumluk Modelleri

Elektriğin henüz olmadığı yıllarda bir aydınlatma aracı olarak kullanılan mumlar bugün ev dekorasyonunun en önemli parçası konumunda. Evlere hem romantik hem de şık bir hava katan mumları çeşit çeşit mumluklar ile sergilediğinizde evinizin havasının nasıl değiştiğine inanamayacaksınız. Farklı malzemelerden üretilen mumlukların kuşkusuz en gösterişli olanları dekoratif cam mumluk modelleridir.

Cam ürünlerinin dekorasyon trendlerinde ilk sıralarda geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü hem estetik hem de modern bir görünüm sunan cam kendinden ziyade ait olduğu ürünün daha fazla öne çıkmasına da katkıda bulunuyor. Şık bir ziyafet sofrasına son bir dokunuş olarak kullanabileceğiniz cam mumluklarınızın modeline göre kapsül mum, büyük mum ya da tealight mum gibi farklı ürünler kullanabilirsiniz.

Genelde aksesuarsız olarak satılan bu ürünler internet üzerinden online alışveriş imkanı sunan birçok dekorasyon sitesinde bulunmaktadır. Şeffaf cam olanları genelde renkli mumlar ile kullanılan, kendinden dekorlu ya da vitray camlar ile süslü olanları ise başlı başına bir dekorasyon unsuru olan cam mumluklar sayesinde küçük bir obje ile bile evlerin havasının nasıl değişebileceğine tanık olacaksınız.

Dekoratif Cam Mumluk Modelleri Resimleri



Yorum Yaz

+ 63 = 70