Dekoratif Duvar Aksesuarları

Dekoratif Duvar Aksesuarları

Modern veya klasik tarzda döşenmiş bir evin duvarlarını mat ve nötr bir renge boyatarak duvarları ihmal etmemek gerekir. Evimizin duvarları özellikle koridorlar geçiş bölgesi olarak kullanıldığı için dekoratif ve canlı renkte halı, kilim ve benzeri eşyaya yer vermek lazımdır. Küçük bir koridor söz konusu ise duvar kağıdı kaplanacak duvarlardan ayrı olarak tavanı da kaplamak mümkündür. Böylece hoşa giden görüşünü aynı sıra tavan da alçalmış hissini verir ve bu saha içinde belirli bir uygunluk temin edilmiş olunur.

Duvarların dekorasyon için zevki okşayacak tablolar asmak lazımdır. Burayı sanat eserlerinin kopyaları, resimler veya daha orijinal ve hoşunuza giden eşyadan biri ile dekore edebilirsiniz. Şayet tiyatro seviyorsanız bir tiyatro afişli veya bir sanat sergisi afişi ve güzel fotoğraflar zevkinizin temsilcisi olabilirler. Hatırlanacak bir husus da koridorların dekorasyonu için yalnız çerçevelerin kullanılmayacağıdır.

Duvar oyukları, çıkıntı ve girintiler iyi bir şekilde dekore edilerek birkaç güzel biblolar, kitaplar veya heykellerle de süslenebilir. Bir ayna, ufak bir masa ve sandalyeyi uygun bir köşeye koyarak evinizdeki köşelerin de kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

dekoratif duvar aksesuarları, aksesuar modelleri, 2013 aksesuar modelleri

Yorum Yaz

44 − = 41