Dekoratif Kırlent Modelleri

dekoratif-kirlent-modelleri (4)

Salon takımlarının oldukça sade olmasından dolayı kadınlar tarafından tercih edilen kırlentler, moda olarak yeni sezonda kendini göstermiştir. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan kırlent modelleri, dekoratif olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif kırlent modelleri, güllü desenleri ve kabartmalı modelleri ile göze çarpmaktadır. Özellikle renkli ve tablolu olan modeller, evlere renk katmaktadır. Dekoratif kırlent modelleri 2015 için bakıldığında su yeşili ve pembe renklerin ağırlıkta olduğu gözümüze çarpmaktadır.

Dekoratif kırlent modelleri yeni sezon aralığında özellikle tek renk olan salon takımlarında tercih edilmektedir. Bu nedenle, hemen her renk üretilmektedir. Yeni sezonun vazgeçilmez ürünleri arasına girmesi nedeni ile dekorasyon malzemelerinin vazgeçilmezlerini oluşturmaktadır. Oldukça modern bir görünüm sağlayan kırlentler, yaz köşeleri içinde tercih edilmektedir.

2015 dekoratif kırlent modelleri, pullu desenleri ile şatafattan hoşlanan hanımları beklemektedir. Daha marjinal ürünler seven hanımlar içinde neon renklerden oluşan tasarımlar bulunmaktadır. Bazı kırlent modelleri arasında yer alan tek renk üzerine olan dal desenleri de yeni sezonun dekor ürünlerini oluşturmaktadır. Kalpli olan kırlent modelleri de yatak odalarında kullanılmaktadır.

Dekoratif Kırlent Modelleri ResimleriYorum Yaz

23 − 15 =