Dekoratif Perde Modelleri

dekoratif-perde-modelleri (12)

Evlerimizin camlarının süsü de diyebileceğimiz perdeler evlerimiz için önem taşımaktadırlar bir evi en çok gösteren ve ön plana çıkaran perdelerimizdir.

Bu sektördeki   firmalarda model tarz ve çeşitler çok fazladır. Sürekli yeni tarz ve tasarımlarla kendilerini yenilemişlerdir. Eskiden bu güne kadar gelen beyaz tül perdeler yerini korusa da artık beyaz rengin yerini  canlı ve pastel renkli desenli  perde çeşitleri  koleksiyonlara girmiştir.

Stor ve katlamalı perdelerin çok fazla tercih edilmesi üzerine dekoretif perdeler de ön plana çıkmışlardır.Bu tarz perdelerin başında rustikle kullanılan modeller tül perdelerin yan kısımların da dekor olarak kullanılan fonlar çok şık durmaktadırlar.Hiçbir zaman düşünmediğimiz kırmızı rengin bile bu dekoratif perdelerde kullanıldığını görmekteyiz çok da muhteşem  bir görüntü vermektedir.

Koyu turuncu renk fondan tülü açık turuncu renkten kombin yapılmış ve rustikle kullanılan model oturma odalarımız için çok güzel bir hava verecektir.Hiçbir zaman modeli geçmeyen kruvaze model perdeler  yanlarına takılan fonlarla cazibesini dekoratif perdelerde de korumuştur ve muhteşem bir görüntüyü karşımıza çıkarmıştır. Salonlarımızda adeta gelinlik havası verilmiş beyaz tül perdeler pililerle daha da gösterişli bir hale dönüşmüştür.

dekoratif-perde-modelleri (15)

Yorum Yaz

− 3 = 3