Dekoratif Sepetler…

Eski zamanlarda pazarlarda veya tarlalarda gördüğümüz sepetler artık günümüzde dekoratif ve süs eşyaları olarak kullanılmakta, bir takım ev ihtiyaçları için ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Bunlar genellikle banyolarda kirli çamaşır sepetleri, mutfaklarda ekmeklik, meyvelikler gibi alanlarda karşımıza çıkmaktadır.

Hepsi birbirinden güzel, cıvıl cıvıl renklere sahip, sanki bir renk cümbüşü içinde ortamı süsleyen bu tarz malzemeler kapaklı ve düz olarak piyasada bulunmaktadırlar. Sepetler genel olarak evlerimizde hayat kurtarıcı görevleri üstlenirler. Dağınık halde bulunan malzemelerimizi nereye koyacağız diye düşünmektense, alacağınız bir tane hasır örgülü sepetler işinizi fazlası ile göreceğine eminiz. Bu şekilde yapılan hareket tarzı ile eşyalarımızın da dağınık bir şekilde durmasını engeller, her şeyin yerli yerinde ve ortama dekoratif bir hava katarak göz güzelliğimizi bozmazlar.

Evinizin her köşesine uygun bir şekilde piyasada bulunan dekoratif sepetler ile şık bir görünüm kazandırarak evinize nostalji bir hava katabilirsiniz. Birçok modeli bulunan sepetlerin genellikle çamaşır sepeti, ekmek sepeti, patates soğan sepeti, ayakkabı sepeti, kitaplık, üç raflı değişik modellere sahip sepetler ve bir çok tarzda modelleri bulunmaktadır. İhtiyacınızı belirleyerek tercihinizi evinizde değişik bir ortam yaratmak için sepetlerden yana kullanabilirsiniz.

 

dekoratif sepetler

Yorumlar

  1. Alışveriscanavarları 05 Aralık 2013

Yorum Yaz

56 − 48 =