Dinarsu cocuk odası halı modelleri 2016

Çocuğun ilk okuma eyleminde kullanacağı Dinarsu cocuk odası halı modelleri 2016 belki “hacim” olarak çok yer kaplamadıkları için özel bir mobilya Yatak odası konusunu tamamlamak için kullanılacak yatak takımlarından da söz etmek gerekir. Beşiklerde ya da bebek karyolalarında kullanılan alışılmış beyaz renkli çarşafların yerini, günümüzde gözalıcı renkte olanlar almıştır.

Dinarsu cocuk odası halı modelleri 2016 ekoseli olanlardan küçük karelilere, çizgililerden çiçeklilere, sevimli hayvan motifleriyle süslü olanlarına kadar öylesine çeşitlidir ki, en güç beğenen anababalar bile mutlaka beğenecekleri birini bulacaklardır. Kenarları karşıt renkli bordürlerle süslenmiş ya da gözalıcı tek renkli çarşaflar da yaygın biçimde kullanılmaktadır. Aynı biçimde battaniye, yatak örtüsü ve yastık kılıflarının da son derece güzel çeşitleri vardır.

Çeşitli hayvan motiflerinden (fil, kaz, bir hörgüçtü deve, iki hörgüçlü deve ve timsah) istendiğinde bozulup, istendiğinde bir araya getirilebilen yumuşak bir yatak oluşturulmuştur.

Dinarsu cocuk odası halı modelleri 2016 Kullanmayı gerektirmezler; bununla birlikte odasında “kitaplık” olarak kullanılan ayrı bir bölme yapılmalıdır. Aynı bölmeye bir müzik aracı yerleştirmek de son derece yararlı olur. 36 yaşlar arasındaki çocuklar müziğe büyük ilgi duyarlar.

Çocukları bu yaşlarda müzik dinlemeye alıştırmak, müzik araçlarını kullanmalarına izin vermek son derece önemlidir. Bu konuda çocuğun eline küçük pilli radyolar vererek başlamak uygun olur; çocuğun müzik dinlemesi için üstün nitelikli aygıtlar gerekmez. Çocuğa uyumadan önce teyple sevdiği müzik dinletilirse, onun için gece ile gündüz arasındaki ilişki daha anlamlı olur. Kuşkusuz çocuğun uykuya dalmasını daha da kolaylaştıracak en güzel yöntem, gün boyu oyunlarında çocuğa eşlik eden oyuncakları arasından bazılarının, hiç değilse birinin, çocuğun yanı başında olmasıdır.

İstenirse yavru tavşan yerine bir elma motifi konulabilir. Resimdeki her küçük karenin bir köşesi 2 cm olarak alınıp, yavru tavşan için yapılanlar aynen izlenerek model hazırlanabilir.

Dinarsu cocuk odası hali modelleri 2016

Dinarsu cocuk odası hali modelleri 2016

Dinarsu cocuk odası hali modelleri 2016

Dinarsu cocuk odası hali modelleri 2016

 

Dinarsu cocuk odası hali modelleri 2016 Moda, Trend Dinarsu cocuk odası hali modelleri 2016.

Yorum Yaz