Doğtaş Genç Odası Ve Fiyatları

dogtas-genc-odasi (9)

Doğtaş 7 yıllık garantisi ile nefis özellikleriyle diğer markaların ürünlerine göre çok ileri de yer almaktadır. Doğtaş markasının yeni nesil ve son zamanların en şık ve en modern tasarımlı koleksiyonun modellerini mutlaka görmelisiniz hayattaki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın birey olma yolunda onlara rahat bir ortam yaratmak ve sorumluluklarının bilincine daha iyi varmalarını sağlamak için mutlaka onlara kendilerine ait odalarını hazırlamalısınız.

Doğtaş gençlerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarını gerçekleştirmiştir nasıl tarz bir oda çocuğunuz istiyorsa mutlaka Doğtaş genç oda takımı modelleri içinde bulacaksınız.

Model çeşidinin içinde yer alan Doğtaş Cool genç odası çok güzel bir model olup tam da gençlerimizin istedikleri şekilde tasarlanmıştır verilen addan da belli değilmi zaten. Kız çocuklarımıza çok uygun olan Doğtaş Miss  genç odasının  modern tarzı kızlarımızı hayran bırakacaktır.

Doğtaş mobilya web sitesinde ürün detaylarını ve modeline göre değişen fiyatlarını çok rahat görebilir çocuğunuza ve bütçenize en uygun olanı rahatlık seçebilir takip edebilirsiniz taksitli ve kredili seçenekleri kampanyaları da iyi takip ederseniz çok makul fiyatlara bu genç odalarını çocuklarınıza hemen alabilirsiniz.

dogtas-genc-odasi (8)

Yorum Yaz

− 2 = 4