Doğtaş Köşe Koltuk Takımı Modelleri

dogtas-kose-koltuk-takimi-modelleri (8)

Oturma grupları arasında hem boyutları hem de dekoratif görünümleri açısından en çok tercih edilenler köşe takımları oluyor. Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri de sezonun zarif çizgilerinden motifler sunan modern bir koleksiyona imza attı. Renk renk, ince detaylı modellerin yoğun olarak yer verildiği 2015 doğtaş köşe koltuk takımı modelleri arasında evinizin tarzına uyum sağlayabilecek dekoratif köşe koltuklar bulunuyor.

Fazlasıyla kullanışlı olması ve küçük alanlarda geniş oturma alanı sunması açısından özellikle küçük oturma odalarında çok tercih edilen doğtaş köşe koltuk takımı modelleri her boyutta tasarlanabiliyor. Daha geniş alanlarda iki kenarında da köşe özelliği bulunan koltuklar renkli kırlent detaylarıyla bütünleştiğinde daha gösterişli bir şekle bürünüyor. Doğtaş renkli köşe koltuk takımı modelleri de sevilen tasarımlardan biri. Sade bir ev dekorasyonunu canlı hale getirmek amacıyla seçeceğiniz renkli bir köşe koltuk odanın havasını değiştirebilir.

Bunun yanı sıra yatak haline gelebilen köşe koltuklar da beğenilmektedir. Doğtaş yataklı köşe koltuk takımı modelleri ilk görünüşte şıklığıyla sonrasında ise konforuyla hayranlığınızı kazanacak. Sade koltukları çiçekli ve renkli kırlentlerle kombin etmek çok kolay oluyor. Çiçekli bir berjer de bu modellerin en renkli tamamlayıcılarından biri. Doğtaş çiçekli köşe koltuk takımı modelleri ise daha sade aksesuarlarla bir arada kullanılıyor. Her detayıyla evinizin en rahat köşesi haline gelecek köşe koltuklar desenli kumaşlardan da tasarlanmakta.

Ev dekorasyonunda canlı renkleri sevenler için önerebileceğimiz doğtaş mor köşe takımı modelleri bu sezonun en trend köşe takımı oldu. Tatlı renk tonuyla ve uyumlu tonlardaki pembe berjeriyle yeni evlenecek çiftlerin en çok seçtiği köşe takımı kenarlarındaki ahşap detayıyla da klasik bir mobilya havası sunuyor. Daha koyu renkleri tercih edenler doğtaş köşe koltuk takımı modelleri içerisinden kahverengi ya da soft tonlardaki gri modelleri seçebilirler.

Ev dekorasyonu açısından sıradanlığı bir kenara bırakıp ilginç tasarımlar arayanlar doğtaş köşe koltuk takımları arasında ilginç tasarımlı modeller bulabilirler. İlginç tasarımlar arasında en kullanışlı ve beğenilenler ayaklı koltuklar oluyor. Ayaklı koltukların en önemli avantajlarından biri altlarının kolayca temizlenebiliyor olmasıdır. Doğtaş köşe koltuk takımı modelleri konforla birlikte şıklığı da oturma odalarınıza getiriyor.

Doğtaş Köşe Koltuk Takımı Modelleri ResimleriYorum Yaz

27 + = 35