Doğtaş oturma odaları 2015

dogtas-oturma-odasi (7)

Birçok firma yeni sezonda kendine farklı tasarımlar üretmektedir. Doğtaş mobilya tasarımları da bunlardan bir tanesidir. Doğtaş oturma odaları 2015 için bakıldığında yıllardır bu işin içinde olduğunu görmek mümkün olacaktır. Doğtaş mobilya tasarımları her yıl yenilenen tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Mobilya türleri arasında kendini gösteren ve her zaman adından söz ettiren Doğtaş oturma odaları yeni sezon için oldukça harika tasarımlar sunmuştur.

2015 Doğtaş oturma odaları, sanatın ve şıklığın bir arada bulunmasına yardımcı olmuştur. Yaşam alanlarını güzelleştirmek ve kaliteli bir hale getirmek için oluşturulan oturma odaları, rahatlığının yanı sıra şıklığı ile göz doldurmaktadır. Oturma odaları Doğtaş yeni sezon için tasarlanan ürünlerde koltuk takımları genellikle köşe takımlarından oluşmaktadır. Köşe takımlarının ağırlıklı renkleri ise bahar renklerinden oluşmaktadır.

Her sezonda kendini yenileyen Doğtaş mobilya, diğer birçok ev tasarımında da kendini göstermiştir. Oturma grupları 2015 Doğtaş, sarı, kahve ve siyahın tonlamalarını bünyesinde bulundurmuştur. Bunların yanı sıra sade renklerinde oluşturduğu oturma grupları, renkli kırlentler ile canlandırılmışlardır.

Doğtaş oturma odaları 2015 ResimleriYorum Yaz

87 + = 92