Doğtaş Salon Takımları

Doğtaş Salon Takımları

Sofistikte ve elegan olmanın zaman zaman tuzağa düştüğü mesafeli ve soğuk olma riskini ustalıkla ekarte ederek sıcak, romantik ve özgün ortamlar yaratan salon takımları lake ağırlıklı patina mobilyalara, masif ahşap ve metale ağırlık vererek ilk akla gelen mobilyalardan  “DOĞTAŞ” salon takımlarını tercih edin.

Kanepe formuyla klasik ve modernin birlikteliğini gururla sunar. Salon takımlarında füzyon yaratan DOĞTAŞ modelleri hacimli mekanları tek düzenden çıkarmak için idealdir. Yuvarlak hatların bir bütünü oluşturduğu kanepede sırt bölümünün formu oturduğunuz zaman iyice içine gömüleceksiniz. DOĞTAŞ salon takımları ile modern dekorasyona farklı çizgileriyle yeni bir adım atacaksınız.

Salon koltuklarına kaplayacağımız kumaşın cinsi de onun dekorla ahengi sağlamaya yardımcı olacaktır. Çoğu zaman deri kaplı koltukları temizlemesi kolay olması açısından ve özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği modellerin yanında kumaşları leke tutmayan,  kılıfları çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilen kumaşlardan üretilen bir çok modellerimizi görmeniz için sizleri en yakın  “DOĞTAŞ” mağazalarına bekliyoruz. Daha hala uğramak için neden bekliyorsunuz?

doğtaş salon takımları, 2013 salon takımları, salon takım fiyatları, ucuz salon takımları

Yorum Yaz

2 + 7 =