Döşemelik Kumaş Modelleri Ve Fiyatları

dosemelik-kumas-modelleri (5)

Evinizin eski mobilyalarını yepyeni modern ve şık bir tasarımla yeni baştan yaratabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken Pierre cardinin zarif çizgili döşemelik kumaşlarıyla harikalar yaratabilirsiniz.

İstediğiniz renk, desen çizgi ve tasarımlarının olduğu koleksiyon kataloğunu mutlaka görüp incelemelisiniz.Mekana hareketlilik getirmek adına  için çok sayıda modern stile sahip  tasarım ve klasik desen seçeneği bulunmaktadır. Ruby kırmızısı damaks kumaşlardan, floral desenlere,avangart modellerden,gizemli ve cesur renkleriyle, klasik ve tarihin görkemli ve ihtişamlı atmosferini yakalıyorsunuz döşemelik kumaşlarla, her şey de olduğu gibi ne tarz bir model istiyorsak bu koleksiyonlar da bulabilirsiniz.

Tepe home firmasının mağazalarında olan değişik tarz ve tasarımdaki döşemelik kumaşlar çok şık ve uygun taksitli alış veriş imkanlarıyla da sahip olabilirsiniz sadece nasıl bir kumaş istediğinize karar vermeniz gerekmektedir bu sadece sizin zevkinize uygun bir seçim olmalıdır,evimizin dekorasyonuna da uygun olması gerekmektedir.

Bu sektördeki önemli bir marka olan persan sadece perde de değil döşemelik kumaş koleksiyonunda da çok iddalı bir firmadır veriği hizmet ve kalitesi ile tercihler arasında ilk sırada olmayı başarmıştır.

dosemelik-kumas-modelleri (16)

Yorum Yaz

99 − = 98