Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri

Bir sabah uyandığımızda mutluluğun resmidir bu. O güzelim sabah da duşakabinin içinde yumuşak soyut formları ile duş alırken şefkat, huzur ve ahenk duygularına aşık olduğumuz hissini uyandırmaya devam ediyor.

Yaptığımız o duşakabin modellerinin orantıları tasarımcılarımızın teknik cesaretinin bir yansımasıdır. Bu duşakabinler – küvetler negatif duyguları pozitif duygulara dönüşmesini sağlıyor. Güvenli ve tamperli cam sistemiyle yeni formlar yaratırken, genel sanatsal konsept uğruna figüratif desenlerle olduğu gibi düz sade çizgiler, buzlu cam veya normal cam görünümlerine bakarken gözleriniz dalacak, hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanacaksınız.

Banyo, yaşadığımız mekanlarda belki de en önemli bölümünü oluşturuyor. Günün yorgunluğunu attığımız kendimizle baş başa kalabildiğimiz çok özel bir mekandır. Bu özel mekanı artık çok daha yaşanır hale getirmek için uğraştı tasarımcılarımız, her şey sizin rahatınız ve huzurunuz için düşündüler tasarladılar. Yalın çizgileri ile duşa kabinlerde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi kaliteden ödün vermeden tasarlanan modellerimizi en kısa zamanda yaşamanız için mağazalarımızda modellerimizi görün.

Duşakabinlerinde jakuzili küvet gibi hidro masajlı olanları da vardır. Ayrıca küvetleriyle birlikte de satışa sunulmaktadır. Lüks bataryaları ile dekorasyonu tamamlayın…

duşakabin modelleri, banyo küvetleri

Yorum Yaz

+ 46 = 48