Duvar Askı Modelleri

Sık kullandığınız eşyalarınızı dolapların içine hapsetmek özellikle acele çıkmanız gereken durumlarda büyük bir zaman kaybına yol açar. Eşyalarınıza yer açmak ve onları göze batmadan el altında tutmak için işinize yarayacak en önemli ürün ise askılıklardır. Kapı arkasında sıklıkla kullanılan klasik askılıkların yerini son zamanlarda dekoratif duvar askısı modelleri ve çeşitlerinin aldığını söyleyebiliriz.

Duvar askısı çeşitleri arasında seçim yapmak için birçok kriteriniz olacak. Öncelikle hangi malzemenin evinizin dekorasyonuna daha fazla uyacağını netleştirmelisiniz. Çünkü duvar askısı modellerinde metalden ahşaba ve hatta plastiğe kadar birçok malzeme kullanılıyor. Plastik askılıklar ucuz olmaları sebebi ile sık tercih sebebi olsa da dayanıklı olmaları ve dekoratif görüntüleri sebebi ile metal ve ahşap askılıklar daha gösterişli. Özellikle ferforje demirden üretilen askılıklar ile oldukça şık bir dekorasyon ürününe sahip olabilirsiniz.

Duvar askılık modellerinde karşımıza çıkan son moda tasarımlarda bu ürünün askı görevi ile birlikte farklı özelliklerine de şahit oluyoruz. Dekoratif olmalarına yol açan bu özelliklerinin başında tasarımları gelen askılıkların bazıları raf olarak da kullanılarak özellikle mutfaklarda şık fincanlarınızı sergilemenize de olanak tanıyor.

Duvar Askı Modelleri ResimleriYorum Yaz

47 + = 53