Duvar Kağıdı Modelleri

duvar-kagidi-modelleri (8)

Evlerimizin dekorasyonlarında çok ayrı bir hava ve görüntü veren duvar kağıdı  modelleri 2013 sezonunda çok fazla ilgi görmektedirler.

Evimize her sene boya yapmaktan bu güzel duvar kağıtları sayesinde hemen kurtuluyorsunuz,istediğiniz her köşede  kullanabileceğiniz duvar kağıtları evlerimizi oldukça şık gösteriyorlar, seçtiğiniz model  eminiz ki hayalinizdeki model olacaktır, kullanışı da çok rahat ve temizliği de bir o kadar kolaydır.

Özellikle  salonlarımızda çok fazla  tercih edilen duvar kağıtlarının çok fazla çeşitte desenleri vardır,artık seçim sadece sizin arzuladığınız beğendiğiniz deseni seçmeye kalıyor, kullanacağınız mekandaki renk ve dekorasyona uygun seçimlerde bulunmalısınız, salonlarımızdaki şık oturma gruplarına ayrı bir neşe getirecektir.

Desen çeşitleri çok fazla özellikle taş desenler, 3 boyutlu duvar kağıtları, istediğiniz renk ve desende ,geometrik şekilli,yazılı duvar kağıtları,manzara resimli olanlar, ayrıca sticker duvar kağıdı modelleri her ne şekilde isterseniz satış mağazalarda bulmak mümkündür.

Birbirinden farklı modelleri ile her mekana canlılık kazandıran duvar kağıdı modellerini mutlak görmelisiniz ve eminiz ki birini seçip duvarlarınızı renklendireceksiniz hiç aklınızda yokken böyle fikir çünkü yansıttığı muhteşem görüntü çok hoşunuza gidecek….

duvar-kagidi-modelleri (3)

duvar kağıtları, duvar kağıdı modelleri, son model duvar kağıtları, duvar kağıdı fiyatları, 3d duvar kağıtları

Yorumlar

  1. Mercan 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

62 − 56 =