Duvar Kağıdı Modelleri 2014

duvar-kagitlari (4)

Evimizin duvarlarından zaman zaman hepimizin sıkıldığı olmuştur. Ama duvarlarımızın rengini değiştirmek bize pahalı geleceğinden vazgeçmişizdir. Ama artık vazgeçmemize gerek kalmadı. Çünkü çok güzel duvar kağıdı modelleri mevcuttur.

Evimizin duvarında değişiklik mi yapmak istiyoruz? Hemen zevkimize uygun duvar kağıtları modellerine bakmamız yeterli. Üstelik sadece rengini değil duvarımızın duruşunu, şeklini de duvar kağıtları sayesinde değiştirebileceğiz. Mesela halımıza, koltuk takımımıza uygun bir duvar kağıdıyla odamızda bir bütünlük sağlamış olacağız.

Duvar kağdı modelleri arasında çiçek motifli olanlar, taş desenli olanlar, üç boyutlu bir görüntüye sahip olanlar gibi çeşitleri var. Kolaylıkla her odamıza uygulayabiliriz. Çocuk odaları için çeşitli çizgi film kahramanlarıyla süslü duvar kağıtlarıyla çocuğumuzun hayal dünyalarının gelişmelerine yardımcı olabiliriz. Hem de çocuklarımızın odasına bir şıklık getirmiş oluruz.

Duvar kağıtları sayesinde kendimizi bir dağ evinde karlarla kaplı bir manzarayı seyir halinde hissetmemiz yanımızda sevgilimiz varmışçasına romantik bir hayal aleminde gezmemiz çok kolay. Yani duvar kağıtlarıyla evimize hem şıklık getireceğiz hem de istediğimiz yerde hayal gücümüz sayesinde olacağız.

duvar-kagitlari (1)

duvar kağıdı, duvar kağıdı modelleri, duvar kağıtları, renkli duvar kağıtları, 2014 duvar kağıtları, duvar kağıdı fiyatları

Yorum Yaz

61 − 55 =