Duvar süsleri dekoratif

Evin duvarları en sevdiğiniz renklere bürünebilir ve en kaliteli koltuk takımlarına uygun perdeler kullanabilirsiniz. Ancak dekoratif objeler ilave etmediğiniz takdirde bir evin dekorasyonu tamamen size özgü hale dönmeyecektir. Çünkü büyük ebatlı eşyalar evi doldurur ancak küçük süsler evi kişisel hale getirir. Birbirinden güzel dekoratif duvar süsleri ile siz de evinizi kendinize özgü hale dönüştürebilirsiniz.

Duvar süsü başlığı altında birçok çeşit yer alıyor. Duvar saatleri buna en güzel örnek. Farklı formlarda üretilen klasik saat görüntüsünden ziyade bir dekorasyon ürününe daha yakın duran saatlerin yanında duvar sticker çeşitleri de son yıllarda en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Çiçek, kelebek, kuş, ağaç gibi birçok farklı tasarıma sahip olan bu yapıştırmalar kolayca uygulanıp kolayca sökülebilme özelliklerinden dolayı zemine zarar da vermiyor.

Ortamın havasını anında değiştirecek bir diğer ürün ise aynalar. Klasik bir çerçevenin içindeki ayna özellikle yemek masasının yanına yakışırken, parçalı aynalar ile modern bir tasarım elde etmem mümkün. Parçaları olarak kullanabileceğiniz bir diğer ürün de kanvas tablolar. Hem ucuz hem de şık bir tasarımın en etkili elemanı olan tabloları ve diğer ürünleri gittigidiyor.com ve hepsiburada.com gibi sitelerde bulabilirsiniz.

Duvar süsleri dekoratif Resimleri 

Yorum Yaz

6 + 1 =