Duvarlarınızı Yeni Baştan Yaratın

Her gün hem evimizde hem iş yerimizde aynı tarz duvarları görmeyi artık gözümüz alışmış durumdadır. Eğer ben bu duvar renklerinden ve şekillerinden bıktım ve görmek istemiyorum diyorsanız eğer ki ve bu alışıla gelmişliğin dışına çıkmak istiyorum diyorsanız, sizlere duvarlarınızı baştan yaratın diyebiliriz.

Piyasaya sunulan değişik firmalar tarafından birçok alternatifler bulunmasına karşılık, ilk başta yapışkanlı duvar kağıtlarından odalarınızda bulunan mobilya renklerine göre değişik stilleri seçmenizle başlayabilirsiniz. Zig zag modellerinin yanı sıra puantiyeli ve Retro desenlere sahip duvar kâğıtları göze hoş gelmekle beraber ortama ayrı bir hava katmaya, duvarlarınızı baştan yaratmaya yeter de artar bile. Duvar kağıtlarının yanı sıra sizlere tercihen pastel tonlarında hazırlanmış duvar boyalarını tercih etmeniz ve üzerine yapıştıracağınız dekoratif süslemeler ile de odalarınıza ayrı bir güzellik kazandırabilirsiniz. Bu süslemeler arasında yaprakları savrulan güz ağaçları, sevimli hayvancık figürleri, şehir figürleri ve çok kapsamlı resimler bulunmaktadır.

Duvarlarınızı baştan yaratma konusunda sizlere birkaç ipucu vermek gerekirse, duvarlarınızı olabildiğince açık renkli boya ve duvar kağıtlarından yana tercihinizi kullanarak, bu duvarların bağlı bulunduğu kirişlere ise ortama hem enerji hem de kendinize huzur verecek olan turuncu, hardal yeşili, kahve ve ağaç tonlarını kullanabilir, birkaç raf alarak yine üzerine fazla olmamak kaydı ile güncel kitaplar ve resim çerçevelerinizle süsleyebilirsiniz. Duvar süsleme konusunda tamamen kendi tercihinizi yansıtın.

duvar kağıtları, duvar kağıdı modelleri, 2014 duvar kağıtları

Yorum Yaz

+ 58 = 65