Electrolux 4LÜ Ankastre Set

Estetik ve işlevselliği uygun fiyatlar ile birleştirmeyi başaran electrolux 4’lü ankastre seti ile hayatınız değişecek. Genellikle ankastre setler üçlü olarak tasarlanmaktadır. Ama bizler sizler için bir ayrıcalık yaptık ve bu üçlü sete fırın, ocak ve davlumbazın yanına bulaşık makinesini de ekleyerek dörtlü set haline getirdik. Hatta seti kendi isteğinize göre de kombine olarak kurabilmektesiniz. Gri, siyah ve beyaz renk alternatiflerini de sizlerin seçimine sunduk.

Hele birde electrolux 4’lü ankastre sette kullanılan davlumbaz veya aspiratör modelleri, duman ve buhar birikmesini önleyerek havayı temizliyor. 60 ‘lık ve 90’lık ölçülerde hazırlanabilen davlumbazlarda metal ve karbon filtre alternatifleri bulunmaktadır. Hatta emiş gücü o kadar yüksek olmasına rağmen düşük ses seviyesi ve yüksek hızı da, diğer markalardan önde tutan özelliklerinden biridir. Davlumbazlar hava çıkışlı ve hava dolaşımlı olup bulaşık makinesinde yıkanabilen çelik yağ filtresi mevcuttur.

Electrolux 4 lü ankastre sette kullanılan ocak isteğe göre cam modelli veya çelik olanını tercih edebilirsiniz.60 cm olup kendinden ateşlemeli, gazlı ankastre set, düğmeleri önde veya yanda olanları mevcuttur. Genellikle siyah cam olarak tasarlanmıştır.

electrolux 4LÜ ankastre set

Yorum Yaz

85 − = 77