En Güzel Ev Dekorasyonları

En Güzel Ev Dekorasyonları

Yaşadığımız yüzyılın sanat ürünleri ile modası geçmeyen klasikleri yeniden yorumlayarak tasarlanan, dekorasyonda zamanlar arasında köprüler kurmanız için gerekli aksesuarları mobilyanızı seçtikten sonra en ince ayrıntıyı düşünerek almanızı tavsiye ederiz. Klasik tarzın yanında Osmanlı ve Türk motiflerinin kullanıldığı ürünleri ile çalışılmış porselenlerle de dekore edebilirsiniz. Hatta abajurlarınızda da bu desenleri kullanarak aynı ahenkte olmasını sağlayabilirsiniz. Veya modern hayatın resimlerini, seramik çalışmaları ile de süsleyebilirsiniz.

İnsanlarda soğuk havanın etkisi ile kendini sıcak mekâna atmanın koşuşturmacası, yeni bir yıla başlamanın verdiği umut ve heyecanın garip bir gülümsemesi gibi evinizi dekore ederken yaşadığınız heyecan ve koşuşturmaya değdiğini evinizin dekorasyonu bitince anlayacaksınız.

Hayal gücünün sınırlarını zorlayarak tasarladığınız ve yeni ev dekorasyon için uğraştığınız bu günlerde evinizin en güzel ev olması için uğraşıyorsunuz. Kapıdan girince bir rüya içinde buluyorsunuz kendinizi, ama başkasının rüyası hatta kâbusu olmak istemiyorsanız filmler, kareler, tablolar ve fotoğraflardan oluşan 2013 yılı dekorasyonlarına göz attıktan sonra hayal gücünüzü de kullanarak sadece güzel şeyler yaratmadığınızı herkesi hayrete düşürecek tarzda evinizi dekore ettiğinizi göreceksiniz.

ev dekorasyonları, dekorasyon modelleri, 2013 ev dekorasyonları

Yorum Yaz

96 − 91 =