En Güzel Koltuk Takımları

koltuk-takimlari (4)

Koltuk takımlarında sünger çeşitleri genellikle üç kategoride yer almaktadır. Orta, sert ve yumuşak olarak bulunan bu koltuk takımları sünger çeşitlerinin hangisinin kaliteli olduğunu anlamak çok kolaydır. Bu nasıl mı olacaktır. Koltuk takımlarında kullanılan süngeri elimize aldığımız zaman sert, yumuşak veya orta sertlikte olmasına bakmamalıyız sadece ağırlığına bakmamız yeterli olacaktır. Çünkü ağır olan sünger her zaman için kaliteli olan süngerdir. Hafif olan süngerler iyi değildir.

Koltuk takımlarında kullanılan süngerler imalat aşamasında döşenmektedir. Onun içindir ki elimize alıp ağırlığına bakamayız. Ve satıcı ne derse ona güvenmek zorunda kalırız. Her zaman için koltuk takımı alırken güvenilir tanıdığımız kişilerden almaya ve garantisinin olmasına dikkat etmeliyiz. Üzerine oturduğumuz zaman sert olan sünger genellikle bel ve sırt ağrılarına yol açmaktadır. Fakat bazı kaliteli süngerler sert olmakla beraber bu ağrılara neden olmazlar.

Koltuk takımlarında sünger çeşitleri genellikle gri sünger kullanılmaktadır. Ama sünger beyaz renklidir, gri renk maddesine boyanarak bu rengi almaktadır. Onun içindir ki gri sünger her zaman kaliteli değildir esas sünger beyaz renklidir ve bunu hiçbir zaman unutmamalıyız.

koltuk-takimlari (9)

koltuk takımları, koltuk takım fiyatları, ucuz koltuk takımları, modern koltuklar, koltuk, ucuz koltuk, koltuk fiyatları

Yorum Yaz

− 6 = 1