En Güzel Oda Dekorasyonları

Beyaz bir eve yakışacak en güzel renklerden bir tanesidir. Saflığın, temizliğin, masumluğun rengidir beyaz. Bu nedenle kullanıldığı yere huzur ve sakinlik götürür. İnsanı ferahlatır. Beyaz evin her yerinde kolaylıkla kullanılır ve kullanıldığı yere de ayrı bir güzellik katar.

Ama en çok beyazı yatak odasına yakıştıranlar için çok şık bir beyaz renkte yatak odası dekore edebilirsiniz. Beyaz mobilyalardan oluşan çok şık, çok modern ve çok konforlu bir mobilyayla odanızın dekorasyonuna hoşluk katabilirisiniz. Beyaz duvarların hâkim olduğu bir odada beyaz mobilyalar sanki bir rüya gibi his yaratacaktır sizlere.

Beyaz duvarlarınıza tam başucunuza sevdiğiniz şairin sevdiğiniz bir şirininden bölüm yazabilirsiniz veya sevdiğiniz insanla olan fotoğrafınızla renk katabilirsiniz. Daha romantik bir renk olan kırmızı veya tonlarında bir yatak örtüsü ile şıklık yaratabilirisiniz. Eğer yazmayı seviyorsanız eskitilmiş mobilyalardan oluşan masa ve sandalye odanıza ekleyerek bu rüya gibi odada çok değerli yazılar yazabilirsiniz.

Evinizde fark yaratmak istiyorsanız ışık görünce değişen odaları düşünebilirsiniz. Salonda oturma odasında çocuk yada yatak odalında rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu tasarım örnekleriyle evinize renk katabilir sanki değişik bir ortamdaymış hissi yaratabilirsiniz. Tasarımcılarımız sizler için seçtiği bu örnekler ışık açıkken farklı bir görünüme kapalıyken ise bambaşka bir görünüme bürünüyor. Beğeneceğinizi düşünerek bu farklı tasarımları sizlerle paylaşıyoruz.

Ömrümüzün çoğunu evimizde geçirmekteyiz o halde neden istediğimiz gibi rahat huzur duyacağız bir ortam yaratmayalım ki evimizde. Hepimiz bunu hak ediyoruz. Sizde bu fikri paylaşıyorsanız evinizin dekorasyonuna önem veriyorsanız tasarımcılarımızın sizler için seçtiği birbirinden şık ev dekorasyon modellerinden yararlanabilir ilham alabilirsiniz. Modern ve klasik tarzdan oluşan bu seçimlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

En Güzel Oda Dekorasyonları ResimleriYorum Yaz

41 − 40 =