En Güzel Yemek Odası Modelleri

yemek-odasi (3)

Kaliteden ödün vermeden mobilya sektöründe dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ve tasarım anlayışını ürünlerine yansıtan ve bu ürünleri uygun kalite fiyat politikası ile tüketicisine buluşturan bir marka olan pırlanta yemek odası takımları görülmeye değer.

Pırlanta yemek odası takımı ile lüks ve estetiğin uyumunu bir arada yaşamak isteyenler ve yenilik tutkunlarına hitap eden bu yani model sizlerin beğenisine sunuldu.

Ahşap malzemenin uyumunu burada bir kez daha görmekteyiz. Çekmecelerde kullanılan çift açılı teleskopik ray, birinci sınıf malzemeden üretilmiş olması ve kullanılan ne malzemede ne de cilada kanserojen madde olmaması özelliği ile diğer mobilyalara göre daha çok tercih edilmektedir.

Yemek masası  altı kişilik özellikte olarak tasarlanan ve tasarlanırken kendisine özgü adı gibi pırlanta kadar değerli olan özel tasarım katılan pırlanta yemek odası takımları sizlerin beğenisine sunuldu. Konsolu, büfesini bir arada kullanabileceğiniz gibi modüler sistem özelliği ile ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Bu parçalara ek olarak tv ünitesi de dizayn edilerek estetik görünümü burada da yakalamaya çalışılmıştır. Sandalyesinde kullanılan özel tasarım ayakları ile kullanılan kumaşı ile geometrik kesimli aynası da ayrı bir güzelliğe sahiptir.

yemek-odasi (24)

yemek odası, yemek odası modelleri, yemek odası fiyatları, modern yemek odası, ucuz yemek odası

Yorum Yaz

6 + = 15