Erkek Çocuk Odası Süsleri

Çocuklarımız için her şeyin en iyisini yapmaya çalışırız ve yaparız da elimizden geldiği kadarı ile. Çocuklarımıza onların hayal dünyalarını süsleyen, onların rahat ve güvenilir şekilde uyumalarına yardımcı olacak ve onların huzurlu ve mutlu bir yerde uyumaları için bir odaya ihtiyaçları vardır. Çocuklarımıza bir oda hazırlamak için ilk önce odanın duvarlarından başlamalıyız. Erkek çocuğumuz için çok özel ve renkli duvar kâğıtlarını tercih etmeliyiz.

Eşyalarını alıp zevkimize göre dizayn ettikten sonra ise sıra küçük ama dekorasyon da çok önemli yer alan süs eşyalarına gelmeli. Mesela kıyafet dolabına ona zara vermeyecek özellikteki gemici aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Küçük ama çocuğunuzun beğendiği yapıştırmalarla abartılı olmadan detaylar oluşturabilirsiniz. Odanın camına hayvanat bahçesi görünümlü bir fon kullanabilirsiniz. Bunu perde yardımı ile daha da şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Çocuk odalarının vazgeçilmezi olan oyuncakları şık ama kullanışlı bir sepete yerleştirerek güzel bir görünüm sağlanabilir. Oğlunuzun adının yazlı olduğu bir kapı süsü kullanarak güzel ve anlamlı bir giriş elde edebilirsiniz.

Erkek Çocuk Odası Süsleri ResimleriYorum Yaz

16 + = 20