Ev Dekorasyon Fikirleri

Evinizde farklı bir konsept uygulamak istiyorsanız. Son derece şık bir o kadarda herkesten farklı dekore edebilirsiniz evinizi. Ev dekorasyon modelleri ile evinizi yenileyebilirsiniz.

Salonlar evlerimizin en şık odalarıdır. Misafirleri ağırladığımız oda olduğu için. Bayanlar salonlarının farklı olmasını ister. Son dönemlerde köşe takımları da salonlar da kullanılmaya başlandı resmiyetten uzak daha bir samimi ortan olmasına sebep olur. Rengarenk salonlardan hoşlanan ev sahiplerine renkli aksesuarlarla da salonunuzda kullanabileceğinizi unutmayın. Klasik takımları salonunda görmek istiyorsanız koltuklar ile berjerleri zıt renklerde almanızı öneririz. Kırmızı ve Beyaz Kullanılarak Dekore Edilen Salonlarda son dönemin modasıdır. Son bir kaç yıldır duvar kağıtları oldukça tercih ediliyor ev dekorasyonlarında. Duvar kağıtları eşyalar ile uyum içerisinde olduğunda tam bir kompozisyon gibi durmasını sağlıyor.

Titizlikle ve konusunda uzman bir ekiple yapılan dekorasyonlar sonucu ortaya son derece güzel bir ev ortaya çıkabilir. Nasıl bir tarzın hoşunuza gideceğine bağlı olarak ister kontrast oluşturacak canlı renkleri bu salona katabilir isterseniz tamamen beyaz bir dekorasyona imza atabilir ve ev dekorasyonunu tamamlaya bilirsiniz.

Ev Dekorasyon Fikirleri Resimleri 

Yorum Yaz

7 + 3 =