Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ev dekorasyonu tasarlarken nasıl bir dekorasyon hayali kuruyorsunuz ilk önce buna karar vermelisiniz. Örneğin modern mobilyalarla antika eşyalar çok güzel bir görüntü ortaya çıkarmayabilir. Evinizi mükemmelleştireyim derken komik bir duruma düşebilirsiniz. Peki, ev dekorasyonu nasıl olmalı? Şimdi isterseniz bu sorunun cevabını arayalım.

Evinizin her alanında birbiriyle uyumlu bir atmosfer yakalamalısınız. Evinizde oda değiştirirken gözleriniz rahatsız olmamalıdır. Evinizin bölümlerine hâkim olan temalar birbirleriyle uyum içinde olmalıdır. Ev dekorasyonu nasıl olmalı herkese göstermelisiniz. Abajur, masa lambası gibi aydınlatmalarla evinizde sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz. Ev dekorasyonuna ilk önce yer döşemesinden başlamalısınız. Daha sonra duvarları boyalamalısınız. Çünkü bütün mobilyalar ve diğer eşyalar yer döşemesine ve duvar boyasına göre seçilmelidir. Yatak odası ve banyonuzda açık renkleri tercih etmelisiniz.

Oturma odanızda veya salonunuzda yer döşemesi ve duvar boyası ile kombin ettiğiniz mobilyaların yanında, bu bölümlerinizi küçük veya büyük aksesuarlarla mükemmel görüntüye kavuşturabilirsiniz. Duvarınıza ortamla uyumlu güzel bir tablo tamamlayıcı olacaktır. Sizlere de bu mükemmel dekorasyonun tadını çıkarmak kalıyor. Ev dekorasyonu nasıl olmalı, en güzel örneğini göstermiş olursunuz.

Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı? ResimleriYorum Yaz

− 1 = 2