Ev içi dekorasyon modelleri

Bir Ev Uzmanı İçin Görülmesi Gereken 25 Yaz Lokasyonu

Ev tasarımı endüstrisindeki bir profesyonel tarafından yazılan makale, yazlık ev tasarımı planlarken ilham almak için nereye gitmemiz gerektiği konusunda bize ipuçları veriyor. Alt başlığından da anlaşılacağı gibi, liste ABD genelindeki konumların yanı sıra bazı uluslararası varış noktalarını da içerir.

Ev içi dekorasyon modelleri ResimleriBir Ev İçin Yaz Döneminde Görülmesi Gereken 25 Sıcak Nokta

Yaz, işe ara verip dünyanın en güzel ve eğlenceli yerlerinden bazılarına gitmek için mükemmel bir zamandır. İşte ev profesyonel kariyerine başlamak veya geliştirmek isteyen herkes için mutlaka görülmesi gereken 25 yaz yeri!

1. Barselona, İspanya

2. Venedik, İtalya

3. Cinque Terre, İtalya

4. Atina, Yunanistan

5. Paris, Fransa

6. Londra, İngiltere

7. Amsterdam, Hollanda

8. Niagara Şelalesi, Kanada

9. Yellowstone Ulusal Parkı, Amerika Birleşik Devletleri

10. Perth, Avustralya

61

Dış Mekanda Tasarım İçin En İyi 10 Ev Uzmanı İpucu

Yaz, hayalinizdeki evi tasarlamak için harika bir zamandır. Havalar ısındı ve güneş parlıyor, bu da nihayet evinizi hayallerinizdeki alana dönüştürmeye başlayabileceğiniz anlamına geliyor!

Ancak tasarlamaya başlamadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var. Yaz aylarında hayalinizdeki evi tasarlamak için 10 ipucu:

1. Güneşli ve rahat bir yer seçin. Bol güneş ışığı alan ve gerekirse klima bulunan bir yer seçtiğinizden emin olun.

2. Kişiliğinizi ve stilinizi yansıtacak bir renk paleti seçin. Mavi, yeşil ve sarı tonlarıyla gidin veya turuncu ve kırmızı gibi daha parlak renkleri seçin.

3. Çevreye uyum sağlayacak döşeme ve mobilyaları seçin. Ahşap veya fayans gibi geleneksel döşeme kullanmaktan kaçının ve bunun yerine beton veya kaldırım taşı gibi malzemeleri kullanın.

4. Evinize canlılık ve bitki örtüsü katacak bitkileri seçin. Sulu meyveler veya kaktüsler gibi sıcak hava koşullarında gelişecek bitkileri seçin.

5. Evinizin içinde davetkar bir vaha yaratmak için sundurma veya havuz gibi dış mekan özellikleri ekleyin.

6. Tarzınızı yansıtan aydınlatma armatürleri, aynalar ve sanat eserleri ile süsleyin. Birkaç seramik çiçek vazosu ile her şeyi neşelendirin veya benzersiz bir sanat eseri ve ayna koleksiyonuyla daha çağdaş bir tarz seçin.

7. Evinizi dekore etmeye başlamadan önce bütçenizi düşünün. Boya ve döşeme gibi tüm temel ihtiyaçlara biraz daha fazla harcamak sorun olmasa da, kalite maliyetleri daha ucuz alternatif malzemelere göre daha yüksek olacaktır. Herhangi bir ev geliştirme projesinde, evdeyken kendinize bakmanın önemli olduğunu unutmayın. süreci de. İster resim yapıyor, ister duvar kağıdı asıyor veya yer döşemesi yapıyor olun, arada bir mola vermek sizi hayal kırıklığına uğratmaktan kurtarabilir.

59

Evinize Açık Alan Eklemek Neden Önemlidir

Evinize bir dış alan eklemek yalnızca yaşam tarzınızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda doğal veya insan kaynaklı bir felaket durumunda evinizin korunmasına da yardımcı olabilir.

Yaz mevsimi geldiğinde birçok kişi plaja veya havuza akın eder. Ama benim gibiyseniz, siz de hayatınızda biraz doğa istersiniz. Ve bunu elde etmenin evinize bir dış mekan alanı eklemekten daha iyi bir yolu var mı?

Açık alan, şehir hayatından uzaklaşmanızı sağlayabilir, stres seviyenizi düşürmenize yardımcı olabilir ve hatta aşırı hava koşullarında sizi daha rahat ettirebilir. Ayrıca, herhangi bir eve güzel bir ektir.

Evinize bir dış mekan alanı eklemenizin birkaç nedeni vardır. Bu yüzden, bunu yapmayı düşünüyorsanız, burada mutlaka görülmesi gereken birkaç yaz yeri var:

The Breakers Resort’taki Bahçe: Bu güzel bahçe, palmiyeler ve diğer tropik bitkiler de dahil olmak üzere 2.000’den fazla bitki çeşidine sahiptir. Ayrıca tesis bünyesinde konukların eğlenmesi için bir havuz ve spa bulunmaktadır.

The Broadmoor Hotel’deki Konservatuar: Bu, ülkenin en güzel kış bahçelerinden biridir ve çiçekleri ve bitkileri sevenler için mükemmeldir.

53

Yüzer Dolaplı Banyo Vanity Seçmek İçin 18 Adım

Bu yaz banyo makyajınızı güncellemek istiyorsanız, yüzer dolaplı bir makyaj masası seçmeyi düşünün. Bu banyolar, fazla yer kaplamadıkları için az yer kaplayan her ev için mükemmeldir.

Yüzer dolaplı doğru banyo makyajını seçmek için 18 adım:

1. Bütçenizi düşünün. Yüzer dolaplı tüm bâtılalar pahalı değildir. Aslında, çoğu nispeten uygun fiyatlı.

2. İhtiyaçlarınızı düşünün. Geniş bir makyaj alanına mı ihtiyacınız var? Yoksa sadece lavabo, tuvalet ve duş için yeterli alana mı ihtiyacınız var?

3. Düzeninizi düşünün. Tam boyutlu bir banyo makyajı için çok dar bir koridorunuz mu var? Lavabo alanının her iki tarafında daha az yer kaplayan yüzer dolaplı bir makyaj masası seçmeyi düşünün.

4. Tasarım stilinizi düşünün. Geleneksel bir görünüm mü yoksa daha modern bir şey mi istiyorsunuz?

5. Düzeninizi erişilebilirlik açısından değerlendirin. Oturduğunuz veya ayakta durduğunuz yerden lavaboya ve tuvalete gitmekte zorlanıyor musunuz? Öyleyse, acc ile bir makyaj masası seçtiğinizden emin olun.

Yorum Yaz

6 + 3 =