Evi Büyük Gösteren Dekorasyonlar

evi-büyük-gösteren-dekorasyon-fikirleri (15)

Burada önemli olan eşya seçimidir, eper evimizi olduğundan daha büyük göstermeye çalışıyorsak, bazı püf noktalarına dikkat etmemiz gerekir, nedir bu noktalar, öncelikle koyu renk mobilyalardan uzak durmamız lazımdır. Sonra da çok iri ve desenli mobilyalar tercih etmemeliyiz. Evi büyük gösteren dekorasyonlar için illa ki bir bilenden yardım almaya gerek yoktur, bunu kendi başımıza da halledebiliriz.

Derli toplu dediğimiz fazla büyük olmayan daha kullanışlı ve ergonomik mobilyalar, açık veya pastel renklerde eşyalar, çok geniş olmayan dolaplar, evi büyük gösteren unsurların başında gelmektedir. Renk uyumuna da azami özeni göstermelisiniz, biri başka, biri bir başka renkte olan mobilyalar, eviniz istediği kadar büyük olsun hem küçük görünmesine neden olur, hem de hiç güzel ve estetik durmaz.

Bu gibi durumlarda açık renklerden şaşmamak gerekir, çok büyük olmayan eşyalar seçilmeli, büyük gösteren koltuk ve yemek odaları tercih edilmelidir. Halı ve perdeler de bir birleri ile uyacak şekilde tasarlanmalı ve renklere dikkat edilmeli.

Evi Büyük Gösteren Dekorasyonlar Resim Galerisi

Sonraki Evi Büyük Gösteren Dekorasyonlar Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz