Evlen Home Masa Örtüsü Modelleri

evlen-home-masa-ortusu-modelleri (1)

Yemek masalarınıza kendinizden bir şeyler katmak ve özel misafirlerinizin olduğu bir yemekte kendi ruhunuzu yansıtan detaylar kullanmak istiyorsanız evlen home masa örtüsü modelleri tam size göre. Gerek zarif tasarımı gerekse leke tutmayan kumaşları ile kalitesini gözler önüne seren markanın tüm masa örtüleri farklı detaylarla sizleri büyüleyecek. Yeni tasarımları bir süre önce beğeniye sunan evlen home masa örtüsü modelleri 2015 parçalarıyla hayranlığınızı kazanacak. Yeni renklerin de kullanıldığı koleksiyonda günlük modellerin yanında özel tasarımlar da bulabilirsiniz.

Zarafetini konuşturan çizgilerle evlen home masa örtüsü modelleri şimdi daha çok renk seçeneği sunuyor. Mat renkleri geride bırakan marka açık ve canlı renkleri bol miktarda kullanmış. Son zamanlarda dertsiz kumaş adı verilen leke tutmayan kumaşlar masa örtülerinde yeni bir çığır açtı. Evlen home leke tutmayan masa örtüsü modelleri ile dilediğiniz rengi tercih ederek onlarca misafir ağırlayabilirsiniz. Sizlere büyük bir kolaylık sağlayan bu kumaşlar hem günlük hayatınızda hem de özel anlarınıza dahil olabilecek kadar şık.

Ancak özel ortamlarınızı gösterişli bir örtü ile renklendirmek istiyorsanız evlen home renkli masa örtüsü modelleri tercih edebilirsiniz. Yemek odalarınıza uyumlu renklerden oluşan masa örtüleriniz hem şık bir dekorasyonun parçası hem de yemeklerinizin renkli misafiri olacak. Renkli örtüler spor bir görünüm sunarken beyaz örtüler her zaman klasik sofraların başköşesinde yer alıyor. Evlen home beyaz masa örtüsü modelleri renkli Amerikan servisler ve runner modelleriyle kombin edilerek hoş bir dekor elde edilebilir.

Evlen home masa örtüleri özenle tasarlanmış görüntülerinin yanında kaliteli olmaları açısından da çok beğeniliyor. Sade tasarımların ağırlıkta olduğu koleksiyonda işlemeli ve gösterişli masa örtüleri de mevcut. Kaliteli görünümüyle ilgi çeken evlen home masa örtüsü modelleri şimdi daha fazla renk ve model seçeneği sunuyor. Büyük masalarınızda kullanabileceğiniz geniş ebatlı modellerden küçük fiskos masası örtülerine kadar geniş bir alternatife sahip olan evlen home çiçekli masa örtüsü modelleri koltuk ve perdelerinizle de uyum sağlayabilecek renklerden oluşuyor. Daha klasik modellere de yer verilen evlen home masa örtüsü modelleri arasında aradığınız her tasarımı bulabileceksiniz. İşte en çok tercih edilen masa örtüleri…

Evlen Home Masa Örtüsü Modelleri ResimleriYorum Yaz

7 + 3 =