Feng Shui ile Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon

gri-ev-dekorasyon-fikirleri (3)

Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon Bu takvime Çinliler Hsia takvimi derler. Bir güneş takvimidir. Çinliler hem ay, hem de güneş takvimini kullanırlar. Ay takvimini daha çok festivaller için kullanırken geri kalan herşey için güneş takvimi kullanılır, Feng Shui ve kehanet sistemlerinde hep güneş takvimi kullanılır. Güneş takvimine göre yeni yıl Şubat ayının 4’ünde başlar. 20 senede bir dünyada çok radikal değişimler yaşarız. Geride bıraktığımız 7. periyot, 2004 Subat’ında sona ermişti. 7 sayısı Feng Shui’de ağzı temsil eder.

Ağız da iletişimi. Son 20 senede iletişimin nasıl inanılmaz bir şekilde geliştiğine hep beraber tanık olduk. Uydular, bilgisayarlar, internet, cep telefonları… 20 sene önce bunları hayal bile edemezdik. 2004’ten itibaren önümüzdeki 20 yıl ise 8 sayısının etkisinde olacak. 8, dağları temsil ediyor. Huzurlu, heybetli, dingin. Eski, hızlı değişimler, yerini her şeyin biraz daha ağır seyrettiği bir döneme bırakacak. Ağır ama sağlam. Dağlar aynı zamanda taşınamaz varlıkları sembolize eder. Tüm dünyada gayrimenkul sektöründeki kıpırdanmaları izliyoruz. Önümüzdeki 20 sene gayrimenkul sektörünün çok canlı olacağı bir dönem. Aynı zamanda bu periyotta çevre konuları gündemde olacak. 8 rakamı, trigram olarak kuzeydoğuyu temsil ediyor.

Bu dönemde kuzeydoğusunda dağ, güneybatısında ise su olan ülkeler büyük bir güce sahip olacaklar. Türkiye bu ülkelerden biridir. 8 rakamı aynı zamanda genç erkekleri ve elleri temsil eder. Bu dönemde internet ve yüksek teknoloji sektöründe sivrilen 20’li, 30’lu yaşların başında birçok genç erkeğin inanılmaz başarılarına tanık oluyoruz. Ve tüm dünya bir tuşla elimizin altında.

Ipod, Ipad gibi sofistike ürünler hep bu dönemin ürünleri. Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon yeni, 2015 Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon, modern Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon, en güzel Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon, Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon yeni, 2015 Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon, modern Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon, en güzel Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon, Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon.

Feng Shui ile Uyumlu Renklerle Gri Dekorasyon ResimleriYorum Yaz

7 + 3 =