FiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler

Alaçatı gibi Ege’li, Alaçatı gibi ilham verici.

Rüzgarı, denizi, mavili evleriyle Ege ruhunun vazgeçilmezidir Alaçatı. Alaçatı’nın beyazı, erguvani morları, rüzgar mavisi stil sahibi evlerin ilham kaynağı.

Fiili Boya, Rermnatik ile Alaçatı’nm Ege kokan renklerini duvarlanmza taşıyor.

Fiili Boya Stil Sahibi Evler Kartelası, tüm Fiili Boya Rermnatik bayilerinde. Bekleriz.

Yemek odası, salonun girişinde konumlanıyor. Parete’den alınan masa ve sandalyeler ile dekore edilen yemek salonu, yurtdışı seyahatleri sırasında alınan tasarım avizelerin ışıklandırmasıyla dikkat çekiyor. Perdeler, Brick Home. Duvar kenarında yer alan ICA’dan dresuar ve özel üretim ayna, hemen göze çarpıyor.

iç mimar Ceylan Sarıhan, Savoy Konutları’nda tasarımını yapW bahçe dubleks dairesinde modern yaşamın ihtiyaçlarına yanıt veren şık detayları ön plana çıkarıyor

Ulus Savoy Konutlan’nda bir bahçe dubleksindeyiz bu çekimimiz için. Yılın yarısını yurtdışında geçiren ev sahiplerinin estetik anlayışı ve ihtiyaçlarının başarılı bir harmanı niteliğinde olan projenin iç mimarı Ceylan Sarıhan ile proje hakkında konuştuk.

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

2004 yılında Londra’da iç mimarlık eğitimimi tamamladım. Türkiye’ye döndüğümde çeşitli projelerde görev aldım, iş tecrübelerimin ardından evlilikle beraber kısa bir ara verdim. Çok sevdiğim işime Brick Home ile geri döndüm. Tasarımlarınız konusunda ilham kaynaklarınız nelerdir?

Genel olarak yaptığım seyahatlerin, gezdiğim sergilerin; okuduğum, dinlediğim, baktığım her şeyin bir ilham kaynağı olduğunu düşünüyorum. Hepsi bilinçaltımda bir yerlerde, bir gün çıkacakları zamanı bekliyorlardı. Çalıştığınız müşteriye bağlı olarak ilham kaynakları gelişebiliyor. Ailenin yaşam tarzı, istekleri ve sezonun trendleri de belirleyici etkenler arasında oluyor. ilham kaynaklarımın yapacağım proje ile de örtüşmesi benim için çok önemli. Yaptığınız ev projesini nasıl adlandırıyorsunuz?

Ev sahibinin mutlu olduğu; yaşanabilir, rahat, işlevsel ve aynı zamanda da karakterli bir ev olduğunu düşünüyorum. Tasarımda sizin için önemli olan işlev nedir?

Benim için en önemlisi ev sahibinin kendini mutlu hissedeceği, sıkılmayacağı, uzun yıllar yaşayabileceği bir ev yaratmaktır ama elbette olmazsa olmazlarım arasında işlev ve estetiği bir arada tutmak çok önemli. Evin hikayesini, evi tasarlarken nelere dikkat ettiğinizi ve nasıl bir çizgide olmasını istediğinizi öğrenebilir miyiz?

Bir proje yaparken ailenin yaşam tarzı, istekleri ve sezonun trendleri belirleyici etkenler arasında oluyor. ilham kaynaklarımın yapacağım proje ile örtüşmesi benim için çok önemli.

FiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_4.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_3.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_0.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_10.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_14.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_11.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_5.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_1.jpgFiLLi BOYA RENKLERİ 2017 Stil Sahibi Evler_6.jpg

Yorum Yaz