Flat 3 Kapaklı Tek Çekmeceli Ayakkabı Dolabı

ayakkabilik-modelleri (2)

Sıradanlık ve alışagelmişliğin tamamen önüne geçmiş ve klasik tarzdan çıkarak yepyeni bir tasarıma kavuşan Flat 3 Kapaklı Tek Çekmeceli Ayakkabı Dolabı modern ve estetik bir yapıya kavuşmuştur. Bu yapısıyla evlerimizin girişlerindeki antrelerigünümüz şartlarına göre ayrı bir şıklık getirmiştir.

Evim dar diyenlere hitap eden, bu konuyu açıklık getiren tasarımı ile rahat bir şekilde dar ortamlarda kullanılabilir, estetik görünüşe sahip raf sistemi ile her türlü ayakkabılarınız ile terliklerinizi rahatça koyabileceğiniz 6 adet rafa sahip olmakla beraber genel olarak 18 adete kadar her türlü ayakkabı ve terliği karışık bir şekilde rahatça koyabilir ve sığdırabilirsiniz. Üst tarafında bulunan çekmecesine ise ayakkabı boyası ve süngerlerini muhafaza edebilir, farklı eşyalarınızı da rahatça koyabilirsiniz.

ayakkabilik-modelleri (1)

Flat 3 Kapaklı Tek Çekmeceli Ayakkabı Dolabı içine konulan ayakkabılardaki kokuların insanı rahatsız edici bir şekilde olmaması için dolabın arka tarafı açık bırakılmış ve bu açıklık ile ortamın ve ayakkabılığın içi kötü kokulardan arındırılmıştır. Ayrıca kullanılan malzemeler çevreye ve doğaya zarar vermeyen, tamamen Avrupa standartlarında olup birinci kalite malzemeler kullanılmış, hiçbiri kansorejen madde içermemektedir.

ayakkabilik-modelleri (3)

ayakkabılık modelleri, ayakkabılık, ev dekorasyonu, dekorasyon

Yorum Yaz

+ 72 = 76