Fonksiyonlar Mutfak Modelleri Ankastre

mutfak-ankastre (4)

Ankastre ürünleri artık gün geçmeye görsün mutfak hayatımızı daha bir rahatlık kazandırmaya devam etmektedir. Her geçen yeni yeni ürünler ve tasarımlar ile karşımıza çıkan ve fonksiyonlar mutfaklar için mekappa ankastre setlerini incelemeden kararınızı vermeyiniz. Her dekora uygun tasarımları ve renkleri ile karşımıza çıkan setler, fiyatları bakımından da bir o kadar caziplik sağlamaktadır.

Siyah renkli modellerinden beyaz renklisine ve gri tonlamasına kadar fonksiyonel mutfakların vazgeçilmezleri arasına giren mekappa ankastre setleri, bayanların yemek yapma zevkini de ikiye çıkarmaktadır.

6-7 programlı inox, multifonksiyonel, dijital zaman ayarlı, lcd kumanda paneline sahip, push-pull düğmeler, krom ızgara ve soğutma fanlarının yanı sıra derin ve sığ tepsi gövdeli ve a sınıfı enerji tüketimine sahip fırınları ile enfes börekler, tatlılar ve yemekler hazırlayabilir, düğmeden elektronik ateşleme sistemli, yandan kumandalı, gaz emniyetli, lpg ve doğalgaza tam uyumlu, emaya ızgara çeşitlemesine sahip ocaklarının yanı sıra bu ocaklardan çıkan kokuyu temizleyen duvar tipi, dokunmatik kumandalı, 5 hız kademeli, nrv sistemli motor çıkışları ve alüminyum filtreye ayrıca bir çok özelliğe sahip davlumbazı sayesinde de mutfağınızda hiçbir koku bırakmadan yaptığınız yemeğin tadını en iyi şekilde varacaksınız. Mutfağınız için en uygun olanı seçebileceğiniz çeşitleri ile mekappa ankastre setleri 2013 yılında mutfaklara damgasını vuracaktır.

mutfak-ankastre (2)

ankastre, ankastre modelleri, ankastre mutfaklar, ankastre mutfak fiyatları

Yorumlar

  1. onder türksever 06 Eylül 2013

Yorum Yaz

60 − 57 =