Frank Ray Saatler

duvar-saatleri (1)

Frank ray saatler ile zamana yolculuk etmeye hazır mısınız? Doğal malzeme seçimleri ve karakterine özgü artistik dokunuşları ile son dönem saatleri ayrıcalığını belli ederek imzasını atan bu saatler ile dekorasyonda bir yenilik yaşayacaksınız. Natürel malzeme ve nötr renk skalası ile tasarlanmış olan frank ray saatler ile zamana yolculuk yaparken ayrıcalıklı olarak çarkıfelek oyunu dizaynı şeklinde tasarlanmış şekli ile faklılığını her yerde gösteriyor. Sakin bir atmosfere sahip olan ve lazer kesimi ile özel işçilik ile yapılan frank ray saatleri ahşap olarak tasarlanmış olup oyuncaklardan da esinlenerek değişik modeller de yaratılmıştır. Çarkıfelek gibi oyuncaklı modeller eşlik ettiği çeşitli meyve modellerli ile mutfaklara ayrı bir tasarıma benzetilerek burada da adından söz ettiriyor.

duvar-saatleri (8)

Frank ray saatler ile zamana yolculuk ederken her zaman bunu değişik tasarımlar ile harmanlayarak bir şıklık anlayışına sahip olan ancak her canımız sıkıldığında saati merak ettiğimiz zaman direkt olarak duvarlarda aradığımız bu frank ray saatler ile dekorasyonda yenilik hareketi başlatıyoruz.

Frank ray saatler ile zaman yolculuk geldi de geçiyor siz hala almak için düşünmeye devam ediyor iseniz geç kalmış demeksiniz.

duvar-saatleri (2)

duvar saatleri, dekoratif saatler, frank ray saatleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, mobilya

Yorumlar

  1. Play Tuşu 06 Aralık 2013

Yorum Yaz

+ 66 = 67