Gardırop Modelleri Ve Fiyatları

gardirop-modelleri (3)

Gardıroplar yatak odalarımızın vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alır. Hem odaya şıklık katan bir dekorasyon ürünü olarak hem de eşyalarımızın ve giysilerimizin düzgün ve düzenli bir şekilde saklanması için vazgeçilmezlerimiz arasında yer alır. Özellikle bayanlar gardıroplarının hem düzenli hem de yeterince geniş olmasını isterler.

Çok fazla kıyafetleri olduğu için hem kullanışlı olması hem de gösterişli ve kaliteli olmasını beklerler. Bu nedenle kullanacağımız gardıropların önemi büyüktür.

Birçok markanın mobilyaları arasında yer alan gardırop seçenekleri bulunmaktadır. Çok kullanışlı ve şık tasarımları bulabilirsiniz. Genellikle artık sürgü kapaklı olan modeller tercih edilmekte ve yapılmaktadır. Gardırobun içerisinde raflar ve çekmeceli modeller daha kullanışlı olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

İki kapılı, üç kapılı, dört ve altı kapılı gardırop modelleri bulunmaktadır. Geniş model ve renk seçenekleri ile çok çeşitli modeller bulabilme imkanına sahipsiniz. Gardırop fiyatları ise kullanılan ağacın kalitesine malzemesine göre çeşitlilik göstermektedir. Örneğin İstikbal Mobilyanın Valensiya takımındaki gardırop bin üç yüz seksen liradır. Daha farklı ve daha uygun fiyatlara istediğiniz modeli bulabilirsiniz.

gardirop-modelleri (5)

Yorum Yaz

3 + 6 =