Gen Odası Dekorasyonları

Müzik gibi bir uğraşa sahipse, enstrüman çalıyorsa bu istikamette bir tertip etmeye gidilmelidir. Ses ve müzik sistemleri, oyun konsolları ve sinema sistemleri ile arkadaşları ile de iyi zaman geçireceği bir mekana sahip olacaktır. Sevdiği müzik gruplarının posterleri, daha önceki plaklar ve müzik konusunda eşyalar dekorasyon emeliyle kullanılabilirler.
Genç erkek odasında renk seçimleri şahsi zevklere göre yapılmalıdır. Fakat genel yaklaşım bej, kahve, beyaz, gri, yeşil, siyah, mavi, lacivert gibi ana renkler ve biraz da ayrıntı verecek parlak renkler olarak seçilebilir. Kırmızı, sarı, turuncu gibi canlı renkler aksesuarlarda ve ayrıntılarda ortama enerji katarak sıkıcılıktan kurtaracaktır. Odanın büyüklüğüne göre oturma alanı oluşturularak yeniden bu renklerde küçük köşe koltuklar, armut koltuklar kullanılabilir.
Genç erkek odasında kullanacağınız örtü, nevresim, çarşaf, perde ve halı gibi eşyalar ise düz renkli, çizgili, kareli veyahut askeriye kamuflaj desenli olarak seçilebilir. Ayrı olarak denizci temaları, asker, safari stilleri de dekorasyon emeliyle genç odalarında kullanılabilir.

Gen Odası Dekorasyonları ResimleriYorum Yaz

4 + 4 =