Genç Odası Dekorasyonları

genc-odasi-dekorasyonlari (6)

Gençlerin yaşam alanı olan odaları onlar için çok değerli ve aynı zamanda özeldir. Çünkü evdeki bütün dünyaları odalarıdır. Üzüntülerini, sevinçlerini orada yaşarlar. Bu nedenle genç odası dekorasyonları konusu hayati önem taşır. odanın rastgele değil planlı bir şekilde düzenlenmesi gerekir.

Çocuklarımızın psikolojisini etkileyen bir husustur genç odasının özenle düzenlenmesi. Olması gereken sağlıklı bir genç odasında mobilyaların önemi tartışılmaz.  Mobilyanın rengi büyüklüğü odanın rengine uyumlu olup olmadığı ve uygun monte edilmesi  önemli bir husustur. Genç odasının aydınlatılması da son derece önem arz eder.

Işığın oturduğumuzda gözü  rahatsız etmemesi gerekir. Işığın bilgisayar camına vurmaması çok önemlidir. Genç odasını dekore ederken masamızın üzerindeki lambanın masaya yakın değil tersine yüksekte olması uygundur. Ayrıca genç odasındaki diğer sehpa  gibi eşyalarında odanın durumuna göre yerleştirilmesi gerekir. Diğer dikkat etmemiz gereken en önemli konu ise ders  çalışma koltuğumuzun rahat ve kaliteli olmasıdır.

Günümüzde çok önemli olan bu konuda hizmet veren dekorasyon uzmanlarından yardım almak mümkündür. Genç odası ne kadar düzgün şık ve güzel olursa çocuklarımız o kadar mutlu olurlar.

genc-odasi-dekorasyonlari (22)

Yorumlar

  1. Dekorasyon rehberi 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

37 − = 34