Geri Dönüşümlü Malzemeler

Bu günlerde bir çok insan moda olduğu için ya da çevreyi korumaya yardım etmek için veya paradan tasarruf etmek için geri dönüşümlü malzemeler kullanıyor. Dikkatli olun çünkü tadilat yeni bir yaşam sunmalı. Satın aldığınız geri dönüşümlü malzemelerin cinsinden haberdar olmanız gerekir. Eski malzemeler evinizin Feng Shui’ni etkileyebilecek Qi’e sahip olabilirler. İp
Genel bir kural vardır üçte birden fazla ikinci el malzeme kullanmayın.
• Kolon, kiriş gibi yapı ile ilgili işlerde yeni malzeme kullanın.
• Çatı, duvar çerçevesi gibi gizli alanlarda eski ve yeni karışımım kullanın.
• Duvarlar ve tavan gibi görünen yerlerde yeni malzemeler kullanın.
• Boru ve elektrik tesisatında her zaman yeni malzemeler kullanın.
İkinci el
Daha önce başka sahipleri olan inşaat malzemeleri\ antikalar ve sanat eserleri kendileri He birlikte kötü Qigetirebilirler. Daha önce bir yaşamı olan bir şeyleri satın almayı düşünürken çok sakin olun çünkü\ ne kadar güzel göründüğünden veya değerinin ne kadar olduğundan çok size ne hissettirdiğine bağlıdır. Bu size onun Feng Shui’nin iyi mi kötü mü olduğu duygusunu verecektir.

 

Bir İlişki Aramak
Bir ilişki bulmakta zorluk yaşıyorsanız evinizde Yin veya Yang’a (aradığınızın bayan veya erkek olmasına bağlı olarak) yeterince dikkat etmiyor olabilirsiniz. Hayatınıza birinin girmesini sağlamak için dekorunuzda düzenlemeler yapabilirsiniz. Çok fazla para harcamaya gerek yok çiçekler, boyalar veya parlak veya neşeli olacak her şey. Abartılı olmamasına da dikkat edin baş edebileceğinizden çok daha fazla erkek bulabilirsiniz.
Elbette bir bayan arıyorsanız sağ tarafı parlatacaksınız.

Değişiklikler Yapmak
Eşiniz ile ciddi bir kavga ettiğinizde iki nikah yüzüğünüzü kırmızı bir kurdele ile birbirine bağlayın ve onları yetmiş iki gün boyunca yatağınızın başına bırakın.
Yüzüklerde depolanan aşk Qi her gece yatağınızda yatarken kalbinizi iyileştirecektir. Evli değilseniz veya yüzüğünüz yoksa (uzun yaşamı simgeleyen) iki ağaçtan oyma su kaplumbağasını yatağınızın başına koyun.

geri dönüşümlü malzemeler, geri dönüşüm

Yorum Yaz

2 + 5 =