Giysi Dolapları

 

giysi-dolaplari (12)

Üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabı üretildiği ilk yıllardan bu yana modern çizgisel tasarımları ve işlevselliği ile öne çıkarak gardırob modelleri içinde hep daima en önde olmayı başardı ve hep başarıdan başarıya koşarak trendleri daima zorlayacağa benzemektedir.

Uzun yıllardan beri üstün deneyimi ile hep sizler için kullanım kolaylığını en önde tutarak işlevsel ve fonksiyonel olma özelliğini bir kez daha ortaya koyarak raflı sistemleri ve askılıklı modellerini kullanınca bu faklılığı sizlerde göreceksiniz.

Üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabının raflı kısmının geniş ve derinliği ile kıyafetlerinizi hiç kırışıklık olmadan katladığınız gibi kalacağını bilerek koymak ve bu rahatlık içinde uyumak kadar güzel bir şey olduğunu herkes tarafından bilinmektedir. İki kapılı karşılıklı açılan kısmı ise askılıklı olarak tasarlanmış olmakta olup kıyafetlerinize yetecek kadar genişlikte olup bütün kıyafetlerinizi sıkış tepiş olarak asmaktan kurtulacaksınız.

Özellikle bekar yaşayanlar veya fazla eşyası olmayanlar için ideal olan bu gardırob modeli olan üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabı için hayatımızda önemli bir yer edinen ve özel tasarım ayakları ile halı, parke gibi oda döşemelerinde kaymayan ve ayaklarına zarar vermeden kolaylıkla sürükleyebilirisiniz.

giysi-dolaplari (16)

giysi dolabı, dolap, dolap modelleri, giysi dolap fiyatları, ucuz giysi dolapları

Yorumlar

  1. Serdar Bağbaşı 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

+ 87 = 95