GÜLSHA SENEDE BIR AY

İklimi ve coğrafi konumu ile en yüksek kalitede gül üretimi için uygun koşulları sağlayan Isparta’dan doğan dünya markası Gülsha, yılda bir ay düzenlenen gül hasadı günleri ve Rosa Damascena cinsi güllerden üretilen doğal kozmetik ürünleriyle beğeni topluyor.

Renkleri ve kokusuyla hem bahçe peyzajında, hem de vazolarda yer bulan en dekoratif çiçeklerden gül; iç mekan dekorasyonunda kumaşların, duvar kağıtlarının desenlerine de ilham kaynağı oluyor. Türkiye’de gül dendiğinde ilk akla gelen şehir Isparta ise gülün tüm hallerine doymak için en doğru adres. isparta’da yetişen ‘Rosa Damascena’ gülleri yılda sadece bir ay hasat veriyor. Bu güller, sabahları henüz açtıklarında ve uçucu yağları güneş ışığıyla henüz buharlaşmadan önce elle toplanıyor. Güle ilgi duyanlar yılın bu ayı, gül hasadı deneyimi için isparta’yı ziyaret ediyor. Adını ailenin üçüncü kuşak temsilcisi Gülşah Gürkan’dan alan Gülsha markası ise, sabahın ilk ışıklarıyla uzman eller tarafından toplanan Rosa Damascena güllerini, özel cilt bakımı ürünlerine dönüştürüyor.

Marka, Fransız cilt bakım uzmanlarıyla işbirliği içinde çalışıyor. Cildi temizlerken pürüzsüz ve parlak hale getiren ‘Gülsha Purifying Rose Dust’, derinlemesine temizleyip dengeleyen, canlandıran çok yönlü tonik ‘Gülsha Ultimate Rose Water’ ve üçüncü adımda uygulanan, dört ton gülden damla damla damıtılarak sadece bir litre elde edilen gül yağından hazırlanan yüz yağı ‘Gülsha Perfecting Rose Elixir’ yurtiçi ve yurtdışında kullanıcıyla buluşuyor. internet satışı da olan ürünler doğal ve rahatlatıcı etkisiyle vazgeçilmez bir alışkanlığa dönüşüyor. Günün erken saatlerindeki hasatta el maharetiyle toplanan Rosa Damascena gülleri, hasat sonrası ev yapımı gül reçeline dönüşerek bu özel deneyimi damakta hoş bir tat olarak bırakıyor. www.gulsha.com.tr

GÜLSHA SENEDE BIR AY_5.jpgGÜLSHA SENEDE BIR AY_4.jpgGÜLSHA SENEDE BIR AY_3.jpgGÜLSHA SENEDE BIR AY_6.jpg

Yorum Yaz