Halı Modelleri 2015

Küçük küçük çiçeklerin, onları sarmalayan dalların ve ağırbaşlı bir renk cümbüşüne sahip şal desenlerinin ağırlıkta olduğu klasik halılar artık bir nostaji unsuru haline geldi. Çünkü ev dekorasyon modasında halı modelleri de neredeyse kabuk değiştirdi. Dekoratif halı modelleri denince akla artık tek tip modeller gelmiyor. Bu modeller arasında herkes kendi dekorasyon stilini tamamlayacak mutlaka bir tasarım bulabiliyor.

Ev dekorasyonunun öncü olmasa bile tamamlayıcı kahramanları perde ve halılardır. Bu yüzden önce duvar kaplamaları sonra mobilyalar seçilip perde ve halıların desenleri buna göre şekillendirilir. Dekoratif halılar arasında son yıllarda en çok tercih edilen tarz shaggy denilen uzun ve kalın tüylü modeller. İsteğe bağlı olarak sade ve parlak olarak seçilebilen bu modelleri kilim desenler takip ediyor. Özellikle klasik bir dekorasyon tarzına kilim desenler modern görünümlü bir ev dekorasyonuna shaggy tarzı halılar daha çok uyum sağlıyor.

Favori renkten ziyade favori renkleriniz varsa patchwork halılar arasında seçim yapabilirsiniz. Bir sanat eserini andıran ve neredeyse tablo niyetine duvara asılabilecek kadar iddiası olan gül, ikonik figür, yaprak ve taş desenli halılar ile evlerinizde oldukça çarpıcı bir atmosfer yaratacağınız da kesindir.

Halı Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz

+ 5 = 15